Raktár és komissiózás részlegvezető

  • ADA Nova
  • Munkatapasztalat
  • Gyártás, termelés
  • Teljes munkaidős
scheme image

ADA. The Furniture Makers.

Európa egyik vezető kárpitozott bútor-, ágy-, matrac- és ágykeretgyártójaként az ADA a feladatok és felelősségi szintek széles skáláját és számos karrierlehetőséget kínál.

Központunk Kelet-Stájerországban van és ötleteinket öt gyártóüzemben valósítjuk meg: Ausztria, Magyarország és Románia területén. Termékeinkben rengeteg kreativitás, technikai know-how és kézműves tudás rejlik. Innovatív gondolkodású és motivált csapatjátékosokat keresünk, hogy velünk együtt alakíthassák az ADA jövőjét.

Feladatok

  • A teljes raktározási terület, mint az árubeérkeztetés, belső raktár, továbbá a kiszállítási raktár munkafolyamatainak a minőségbiztosítási előírások, a gyártási sorrend és a gyártási határidők figyelembevételével történő teljes körű koordinálása, ellenőrzése, optimalizálása és fejlesztése
  • Új folyamatok tervezésében és végrehajtásában történő részvétel, fejlesztési lehetőségek azonosítása
  • Nemzetközi rakodások munkafolyamatainak felügyelete
  • Logisztikai koordináció, a telephelyek közötti anyagáramlás biztosítása
  • Nullszéria és új termék bevezetés esetén a fejlesztéssel és egyéb érintett területekkel történő együttműködésben koordinációs és ellenőrzési feladatok ellátása
  • A részleg munkavállalóinak szakmai és fegyelmi irányítása, vezetése, fejlesztése, motivációjuk fenntartásának biztosítása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi előírások betartatása
  • Erőforrások hatékony felhasználásának tervezése és biztosítása
  • Jelentések készítése
  • Részvétel a területet érintő megbeszéléseken, kapcsolattartás elsősorban a termelésvezetéssel és a logisztikai társterületekkel
  • Kapcsolattartás a konszern más telephelyeivel

Kompetenciáid

  • Minimum középfokú, lehetőség szerint logisztikai szakirányú végzettség
  • Minimum 3-5 éves releváns, raktározási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kisebb csapat (30 fő) irányításában szerzett vezetői tapasztalat
  • Középfokú aktív német nyelvtudás
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, rugalmas gondolkodásmód
  • Stabil MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • Kiegyensúlyozott munka és magánélet egyensúlya
  • Továbbképzési lehetőség
  • Jó infrastruktúra és megközelíthetőség
  • Céges kedvezmények és rendezvények
  • 13. havi bér (megfelelő feltételek teljesülése esetén)
  • Munkába járás támogatása

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól kérjük küldd el a havi bruttó bérigénnyel ellátott magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzodat!

Come to the ADAside.