Beszerzési ügyintéző

  • ADA Zalaegerszeg
  • Munkatapasztalat
  • beszerzés, anyaggazdálkodás, logisztika
  • Teljes munkaidős
scheme image

ADA. The Furniture Makers.

Európa egyik vezető kárpitozott bútor-, ágy-, matrac- és ágykeretgyártójaként az ADA a feladatok és felelősségi szintek széles skáláját és számos karrierlehetőséget kínál.

Központunk Kelet-Stájerországban van és ötleteinket öt gyártóüzemben valósítjuk meg: Ausztria, Magyarország és Románia területén. Termékeinkben rengeteg kreativitás, technikai know-how és kézműves tudás rejlik. Innovatív gondolkodású és motivált csapatjátékosokat keresünk, hogy velünk együtt alakíthassák az ADA jövőjét.

Feladatok

  • A folyamatos termeléshez szükséges alapanyagok beszerzése, diszponálása
  • Ajánlat kérése és ellenőrzése
  • Árösszehasonlító táblázatok, kimutatások készítése
  • Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal német és angol nyelven
  • Emailek és telefonhívások feldolgozása/megválaszolása
  • Az áru mennyiségi és értéki könyvelése, bejövő alapanyagszámlák ellenőrzése
  • Reklamációk lebonyolítása
  • Beszállítói tárgyalások szervezése
  • Különböző adminisztratív beszerzési feladatok ellátása

Kompetenciáid

  • Aktív német nyelvtudás
  • Lezárt, legalább középfokú tanulmányok
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, MS Office)
  • Kooperációs és kommunikációs készség
  • Kommunikatív fellépés a csapatban és a beszállítókkal szemben
  • Önállóság, megbízhatóság, csapatszellem
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Kiegyensúlyozott munka és magánélet egyensúlya
  • Továbbképzési lehetőség
  • Jó infrastruktúra és megközelíthetőség
  • Céges kedvezmények és rendezvények
  • Munkába járás támogatása

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól kérjük küldd el a havi bruttó bérigénnyel ellátott magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzodat!

Come to the ADAside.