Time Management Specialista

  • ADA Körmend
  • Munkatapasztalat
  • Gyártás, termelés
  • Teljes munkaidős
scheme image

ADA. The Furniture Makers.

Európa egyik vezető kárpitozott bútor-, ágy-, matrac- és ágykeretgyártójaként az ADA a feladatok és felelősségi szintek széles skáláját és számos karrierlehetőséget kínál.

Központunk Kelet-Stájerországban van és ötleteinket öt gyártóüzemben valósítjuk meg: Ausztria, Magyarország és Románia területén. Termékeinkben rengeteg kreativitás, technikai know-how és kézműves tudás rejlik. Innovatív gondolkodású és motivált csapatjátékosokat keresünk, hogy velünk együtt alakíthassák az ADA jövőjét.

Feladatok

  • Normaidők meghatározása REFA kritériumok alapján
  • Munkafolyamatok meghatározása
  • Megmunkálógépek meghatározása az adott terület vezetőjével
  • Időfelvétel végrehajtása a termelésben
  • Tervidők és járulékos idők meghatározása
  • Jelen állapot-analízis elvégzése, optimalizálási lehetőségek feltárása
  • Korábban meghatározott idők folyamatok rendszeres visszaellenőrzése
  • Kapcsolattartás a munkáltató más osztályaival

Kompetenciáid

  • Sikeresen lezárt középfokú műszaki jellegű végzettség
  • REFA ismeretek, időfelvételben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Azonos területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló, strukturált és célorientált munkavégzés
  • Rugalmas gondolkodásmód
Előnyként értékeljük:
  • Kommunikációképes német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Továbbképzési lehetőség
  • Jó megközelíthetőség
  • Céges kedvezmények és rendezvények
  • 13. havi bér (megfelelő feltételek teljesülése esetén)
  • Munkábajárás támogatása

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a pozíció neked szól kérjük küldd el a havi bruttó bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzodat!

Come to the ADAside.